Akpınar Sanayi Projesi

Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan, Akpınar Sanayi Projesinin hazırlanması, pazarlama çalışmalarının yürütülmesi Livane Sanayi ve Lojistik Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilmiştir.


Akpınar Sanayi Bölgesi anayollara yakın, bölgeye değer katan, istihdam sağlayan, düşük maliyetli, planlı, onaylı ve tüm altyapısıyla, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan bir cazibe merkezi olarak, Hadımköy gişelerine 12.5 Km, Tem yoluna 13 Km uzaklıkta olan 1.500 000 M2’lik bir alana kurulmuştur. 

Akpınar Sanayi Bölgesi; planlarda konut dışı kentsel yapılaşma alanı ile sanayi ve depolama sahası olarak belirlenmiştir. Bu iki alan arasında, bölgenin sosyal imkanlarına cevap verebilecek tesislerin yer alacağı çok geniş bir rekreasyon alanı yer almaktadır.

Akpınar sanayi bölgesi, değişik büyüklük 273 parsele ayrılmıştır. Mevcut arazinin tüm planları onaylanmıştır. Yeşil alan, sosyal vebteknik alt yapı donatı alanları planlanmış ve yolların tamamı tapuya terk edilmiştir. Tüm parsellerin, parsel bazında zemin etüdü raporu hazırlanmıştır. 

Görsel Açıklaması - Ahmet Çelik Görsel Açıklaması - Ahmet Çelik Görsel Açıklaması - Ahmet Çelik Görsel Açıklaması - Ahmet Çelik Görsel Açıklaması - Ahmet Çelik
2019 Literal Web Dizayn. All rights reserved.